דיקור סיני להפחתת כאב

כל אחד מאיתנו מתמודד עם כאב כזה או אחר. כל עוד הכאבים אינם מפריעים לשגרת יומנו אין עם זאת כל בעיה אך הצרות מתחילות כאשר הכאבים חוזרים על עצמם בתדירות גבוהה או כאשר סף הכאב הופך להיות בלתי נסבל.

מרגע בו הכאב הופך בלתי נשלט, פוגע במהלכו התקין של היום ואף מונע מאדם ללכת לעבודה כדאי לפנות לגורמי טיפול. הרפואה האלטרנטיבית מציעה שלל פתרונות טיבעיים להקלה וטיפול בכאבים. דיקור סיני הינו שיטת טיפול טבעית אשר מאמינה ביכולות האישיות של הגוף לרפא את עצמו.

ענף דיקור סיני

הדיקור הסיני הינו ענף רפואי מכובד ועיקרי בתוך הרפואה הסינית. הרפואה הסינית מאמינה בחיים מאוזנים ביחד עם הטבע ומתאימה לכל אדם אשר מעוניין לשפר את איכות חייו. הרפואה הסינית כוללת דיקור סיני, שיאצו, צמחי מרפא, תזונה נכונה ועוד.

שיטת טיפול זו אינה פולשנית, טיבעית וללא תופעות לוואי. במהלך הדיקור מחדיר המדקר מחטים דקות מאוד אל מתחת לפני העור של המטופל, זהו תהליך שאינו כואב וכמעט בלתי מורגש. דקירות המחט בנקודות ספציפיות (קיימות 365 נקודות בגוף האדם) המפוזרות כרשת הנקראת מרידיאנים עוזרת לשחרר חסימות אנרגטיות אשר לטענת המדקרים גורמים לסימפטום הכאב

הדיקור הסיני מסייע בטיפול נגד כאב

ברפואה הסינית מאמינים כי גוף האדם מופעל על ידי אנרגיה הנקראת צ'י. אנרגיה זו מזרימה את הדם, הנוזלים והחמצן שבגוף.

אנרגית הצ'י מספקת את ההגנה לגוף שלנו מפני השפעות שליליות העלולות להזיק לגופנו. כאשר ישנו כאב- זהו סמפטום של חסימה אנרגטית. הצ'י זורם בתעלות זרימה הנקראות מרידיאנים, את המחטים מניחים על נקודות המאובחנות כחסומות.

המחטים זזות באמצעות קליטה של תדרים נמוכים הקיימים בחדר ומעודדות את האנרגיה לזרום באופן תקין. שיחרור זה עוזר למעשה לגוף לרפא את עצמו.

הרפואה הסינית עוזרת למנוע את הכאב לפני היווצרותו בניגוד לרפואה הקונבנציונאלית אשר נותנת טיפול רק לכאב הרגעי אך לא נותנת פיתרון לטווח הרחוק למקרים בהם הכאב חוזר על עצמו.

המטפלים בדיקור סיני מאמינים כי באמצעות הדיקור ניתן להגיע לשורש הבעיה ולא רק לטפל בסימפטום שלה שהוא הכאב וכך להעניק שיטת טיפול יותר יעיל.

זמן הדיקור משתנה בהתאם לסוג הכאב ולעיתים יש לקיים מספר מפגשים כדי להגיע לתוצאה יעילה. המחטים המוחדרים הינם אישיים וחד פעמיים, המטפל מחליף את המחטים בכל טיפול בכדי לשמור על סטריליות.

דיקור סיני – בעד ונגד

מיליוני אנשים בכל העולם מצאו פתרון לכאבם באמצעות הדיקור הסיני. לעומת זאת, כמו בכל תחום, ישנם אנשים מתנגדים אשר הדיקור הסיני לא שם סוף לכאבם והם אינם מאמינים ביעילותו. ל

מרות ההתנגדות הקיימת בעולם אין להכחיש את המחקרים הרבים שנעשו והוכיחו את יעילותו של הטיפול כמו גם את האנשים הרבים שממליצים בחום על טיפול מסוג זה מתוך נסיונם האישי.

למי מתאים הדיקור הסיני

דיקור סיני נמצא יעיל במיוחד לנשים בהריון אשר מוגבלות בכמות משככי הכאבים אותם הן יכולות ליטול. הדיקור הסיני מתאים לקשת רחבה של טיפולים המונעים כאב כגון: כאבי ראש, מיגרנות, כאבי גב, כאבי צוואר, כאבים בכתפיים, כאבי בירכיים, וטיפול להשככת כאבים לאחר ניתוח.

הדיקור הסיני נמצא יעיל מאוד נגד כאבים ולעיתים עזר למטופלים להפחית את כמות צריכת התרופות או להפסיקם לחלוטין. במקרים של מגרנות למשל דיקור סיני יעיל במיוחד להפחתת השימוש בכדורים משככי כאב.

לסיכום, דיקור סיני מעניק פתרון עמוק יותר לשורש הבעיה ולכן נחשב בעני רבים לטיפול טבעי יעיל וארוך טווח.

פורטל בנושא כאב

הפורטל המוביל בנושא כאב

אז מה היה לנו בכתבה:
מעל 250,000 לקוחות כבר ראו!
השאירו פרטים ונחזור אליכם
דילוג לתוכן