אבחון בגלגל העין מסייע להתמודד טוב יותר עם תחושות כאב

עינייםאבחון בגלגל העין הוא רפואת אירידיולוגיה שהפכה לשיטה נפוצה לאבחון מוקדם של בעיות עיניים, יעילות השיטה היא למעשה הגילוי המוקדם של רעלים, חולשות ודלקות עיניים, כמו גם חשיפת שינויים במצב העיניים לפני שאלו מתפתחים למחלה.

מאבחנים בגלגל העין מגלים מצבים בריאותיים בעייתיים לפני התפרצותם, והם מיומנים באבחון חולשות נרכשות או מולדות, כמו גם אפשרות התפתחות עתידית של מחלות, וקווי אישיות. במילים אחרות, דרך גלגל העין ניתן לנבא, לצפות, לאבחן, לחזות ולטפל במצבו הבריאותי של המטופל בכללותו.

אבחון בגלגל העין נחשב כיום לכלי אבחון נוסף המשולב עם שיטות אבחון אחרות. דרך קשתית העין, ניתן לאבחן נטיות תורשתיות ורמת חסינות למחלות. ככל שמארג קשתית העין צפוף פחות, כך נחשבת רמת החסינות של המטופל לחזקה פחות.

גלגל העין מלמד אף על כישורים מנטליים דוגמת דיבור, זיכרון, תפקוד חושים, חיי מין, כושר פיזי. תהליך האבחון בוחן אף רמות אישיות כגון אישיות פסימית, אופטימית, כישורים חברתיים, אדישות, עצבנות, נטייה לדיכאון ורמת רגישות. בתפיסת האירידיולוגיה, חשוב לאבחן את הרמה הרגשית ואישיות המטופל כמו גם את מצבו הפיזי, שכן הרוח משפיעה על הנפש וקיים קשר הדוק בין חולשות גופניות לבין הפרעות אישיות.

מצבים בריאותיים הניתנים לאבחון בגלגל העין

המצבים הבריאותיים השונים אותם ניתן לאבחן באמצעות אירידיולוגיה הם רבים ומגוונים וכוללים:

שלשולים – אלו מבטאים פסולת רגשית מודחקת.

תפקוד לקוי של הריאות – מצביע על חוסר במרחב הנשימה בחיי המטופל, המתבטא בבעיות נשימה.

בעיות ברחם ובעיות ערמונית – קשורות לבעיות רגשיות מהם סובל המטופל בהקשר המשפחתי.

בעיות במערכת המין – אבחון בגלגל העין מקשר אף בין מצבים רגשיים בעייתיים לבין בעיות המתגלות במערכת המין כגון חוסר ענין באינטימיות מינית וקרירות מינית מצד בן או בת הזוג המובילות לבעיות בשחלות, לקנדידה בנרתיק ובעיות באשכים.

כאבי שכמות – מסמלים עומס רגשי, אחריות מוגברת וקריסה תחת נטל החיים.

תפקוד לקוי של בלוטת התריס – גלגל העין מצביע על בעיות בחילוף חומרים, המתבטאות בבלוטת התריס כתוצאה מתחושות ייסורי מצפון והאשמה אישית.

גלגל העין מתהווה עד גיל שש ומורכב משכבה קדמית ושכבה אחורית דקה האחראית על הפיגמנט. השכבה האחורית עשירה בכלי דם וחשובה במיוחד לתהליך האבחון שכן למבנה כלי הדם קימת משמעות אבחונית חשובה.

מהלך אבחון בגלגל העין

תהליך האבחון  בגלגל העין נמשך עד שעתיים ומחולק למספר שלבים. השלב הראשון אורך כמעט שעה, במהלכו רושם המאבחן את הנתונים שנצפו כגון אופי המארג הסיבי של הקשתית, הגוון, חלוקת אזורי המוח, ומשמעות ומיקום הסימנים שהתגלו.

הוא מבצע את האבחון תוך שימוש בזכוכית מגדלת ומקור אור בוהק. אפשרות נוספת היא צילום הקשתית במצלמה דיגיטלית וסקירת התמונות המתקבלות במחשב. השלב השני של תהליך האבחון כולל ראיון עם המטופל, במסגרתו מבין המטופל את תוצאות האבחון בגלגל העין. בשלב האחרון מתבצע ראיון מקיף עם המטופל, בסיומו מבצע האירידיולוג את המסקנות הסופיות על סמך כל התהליך, והוא מוכן כעת להרכיב את תכנית הטיפול האישית.

פורטל בנושא כאב

הפורטל המוביל בנושא כאב

אז מה היה לנו בכתבה:
כתבות נוספות בנושא
טיפול הומאופתי - התחילו את מסע הריפוי שלכם
דילוג לתוכן